Vergroten

Details
Beschrijving
Contactlijm Zettex tbv EPDM 750ml
Zettex Easycontact X30 is zeer hoogwaardige hittebestendige contactlijm voor het verlijmen van EPDM, Rubber, TPO, HPL, Hout en alle soorten kunststof.(behalve PE en PP)
Voor het verlijmen van alle soorten EPDM(amerikaans en Europees) Voor het verlijmen van bijna alle soorten dakbedekking op alle ondergronden. Eascontact X30 heeft diverse testcertificaten en is goedgekeurd volgens de nieuwe normen van het ATG en het europees besluit voor oppervlaktelijmen.
GebruiksaanwijzingDe te verlijmen materialen droog en stof en vetvrij maken. Daarna de contactlijm rustig verspuiten op de beide te verlijmen oppervlakten. Een afstand tussen ondergrond en spuitpistool van 30 cm is ideaal. De lijmbanen bij voorkeur zonder overlapping aanbrengen. Na 2-4 minuten de beide ondergronden aan elkaar verlijmen en stevig aandrukken of walsen. Bij overlappend spuiten tenminste de open tijd verdubbelen. Bij zeer poreuze ondergronden goed controleren of er voldoende contact is tussen de beide lijmlagen. Eventueel een extra laag aanbrengen. Alle ondergronden moeten droog en vet en stofvrij zijn.









