Vergroten

Contactlijm Frencken K1000 2,5 liter
VAAK SAMEN GEKOCHT
Alternatieven
Details
Beschrijving
Contactlijm Frencken K1000 2,5 liter
De K1000 is een gebruiksklare, vloeibare contactlijm voor vlakverbindingen zoals hpl op houtachtige ondergronden. Door de hoge aanvangshechting geschikt voor 'gebogen werk' met een (blijvende) hoge spanning op de verbinding.
- Vloeibaar en makkelijk verwerkbaar
- Een opgerekte open tijd van 10 minuten tot 3 uur
- Temperatuurbestendig van -30 °c tot +80 °c
- 18 maanden houdbaar
Contactlijm K1000 is geschikt voor vlakverlijming van hardkunststofplaat (duropal, formica, print hpl, resopal, e.d.) en fineer onderling of op spaanplaat, triplex, hardboard multiplex, MDF en ander plaatmateriaal. Ook voor verlijming van rubber, kurk, leer, karton, bekledingsmaterialen, flexibele schuimen onderling of op spaanplaat, multiplex, beton, steen, marmer, metalen, aluminium en r.v.s.
Niet toepassen voor de verlijming van polystyreen plaat- en schuimproducten als piepschuim bijvoorbeeld styropor, depron, styrodur. Gebruik hiervoor Frencken Elastische contactlijm.
Technische gegevens
- Inhoud 2,5 l
- Afdamptijd min. 10 min.
- Open tijd max. 3 uur
- Afschuifsterkte 12-20 kg/cm² na 24 uur
- Verpakkingsvorm bus
- Kleur: geel/bruin
Eerste hulp maatregelen Contactlijm Frencken K1000 2,5 liter
| Na het inademen | Frisse lucht toedienen; bij klachten een arts raadplegen. Geen speciale maatregelen noodzakelijk. |
| Na huidcontact | Over het algemeen is het product niet prikkelend voor de huid. |
| Na oogcontact | Ogen bij geopend ooglid meerdere minuten met stromend water spoelen. |
| Na inslikken | Een arts raadplegen als de klachten niet minderen. |
Maatregelen persoonlijke bescherming Contactlijm Frencken K1000 2,5 liter
| Handbescherming | Het handschoenmateriaal moet ondoorlatend en bestand zijn tegen het product/de bereiding. Kies handschoenmateriaal rekening houdend met de penetratietijden, de permeatiegraden en de degradatie. |
| Handschoenmateriaal | Aanbevolen materiaaldikte > 0,12MM (nitrilrubber) |
| Doordringingstijd van het handschoenmateriaal | Hiervoor moet de penetratietijd minstens 10 minuten zijn. |
| Oogbescherming | Bij het omgieten is het gebruik van een veiligheidsbril aan te bevelen. |





















